Новини Острожецької громади

Важлива інформація!

Острожецька сільська рада повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки площею 0,5522 га для розміщення спортивно-ігрового комплексу в с. Острожець по вул. Тиха».

15:20 02.10.2017

Шановні жителі громади!

Інформуємо Вас, що завтра, 29 вересня, об 11.00, у приміщенні Острожецької сільської ради буде презентовано Звіт моніторингу прозорості процесу формування бюджету Острожецької ОТГ.

17:09 27.09.2017

Шановні освітяни!

День працівника освіти – свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

14:12 25.09.2017

Субсидія на індивідуальне опалення призначатиметься з 15 жовтня до 15 квітня

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і обов’язково перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховуватиметься з 15 жовтня до 15 квітня.

12:53 14.09.2017