Новини Острожецької громади

В Острожці розповіли, як будувати щасливий шлюб

«Міцна сім’я – міцна Україна» – під таким девізом у суботу, 19 серпня, у селі Острожець відбувся «Фестиваль сім’ї». Дійство організувала активна молодь Церкви євангельських християн-баптистів.

12:26 21.08.2017

Острожчани отримали консультації в мобільній точці центру безоплатної вторинної правової допомоги

Учора, 18 серпня, у приміщенні Острожецької сільської ради відбулася зустріч жителів села з провідними спеціалістами, які надають громадянам безоплатну вторинну правову допомогу.

09:47 19.08.2017

«Людина живе доти, допоки її пам’ятають». В Острожці відбувся турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Ігоря Єремеєва»

Щороку в другій половині серпня на ФСК «Горизонт» у селі Острожець відбувається турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Ігоря Єремеєва». Цьогоріч змагання відбулися у неділю 13 серпня. Рівно два роки тому цього дня не стало видатного політика, мецената та просто хорошої людини – Ігоря Єремеєва.

16:48 15.08.2017

Стартувала співпраця Острожецької громади з Центром  суспільних дій «CIVITAS» та ОПОРОЮ

Острожецька громада - одна з суб’єктів моніторингу прозорості та підзвітності, який відбувається за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР»). Експерти Центру «Ейдос» проаналізували нормативно-правові акти громади на предмет відповідності сучасному антикорупційному законодавству.

12:21 14.08.2017

Пам’ятаємо: «Кіборгу» з Борбина виповнилося б 25

5 липня виповнилося б 25 років нашому земляку, Герою-добровольцю Петру Полицяку («Чорний»). Керівництво Острожецької ОТГ та усі жителі громади схиляють голову перед подвигом Героя та щиро вдячні батькам «кіборга» за те, що виховали справжнього патріота.

12:20 14.08.2017