Новини Острожецької громади

Рейтинг шкіл Рівненської області 2017 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Рівненської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

10:17 14.09.2017

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва

Благодійний фонд “Любіть Україну” оголошує конкурс на кращий проект соціального підприємництва. Заявку на конкурс може подати як окремий підприємець чи ентузіаст, який прагне реалізувати ідею, так і представник команди, що реалізовує проект. Прийом заявок триває включно до 30 вересня 2017 року.

16:43 11.09.2017

В Острожці вшанували пам’ять бійця «Світязя» Максима Ляшука

Три роки тому, 29 серпня, виходячи «зеленим коридором» із Іловайського котла, загинув летейнант міліції, командир взводу № 2 Роти патрульної служби міліції «Світязь» УМВС України у Волинській області Максим Ляшук (позивний «Яр»). Сьогодні на могилі військовослужбовця відбулася панахида.

15:26 01.09.2017

В Острожці розповіли, як будувати щасливий шлюб

«Міцна сім’я – міцна Україна» – під таким девізом у суботу, 19 серпня, у селі Острожець відбувся «Фестиваль сім’ї». Дійство організувала активна молодь Церкви євангельських християн-баптистів.

12:26 21.08.2017