Новини Острожецької громади

Вчителька із П’яння святкує 90-річчя

Хто хоч раз зазирне в ïï очi,назавжди вiдчує ïхню притягуючу силу,i не тому,що мають колiр блакитного неба, а тому, що випромiнюють енергiю сонця,свiтяться щирiстю i добротою....

13:15 13.10.2017

УВАГА! Важлива інформація!

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє про підтвердження діагнозу АЧС у Дубнівському районі свиноферма урочища «Знесення» Тараканівської сільської ради.

10:48 11.10.2017

Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

15:21 06.10.2017

Загартуй силу і дух – будь готовим захистити рідний край!

З 19 по 28 жовтня на Тучинському полігоні (Рівненська область) відбудуться військові навчальні збори. Під час цих навчальних зборів військовозобов’язані набудуть навиків надання першої медичної допомоги, оволодіють навичками  користування зброєю АК-74, ПМ, навчаться використовувати навчальні  та бойові гранати Ф-1 та РГД-5. Інструкторами на цих зборах будуть учасники АТО.

13:20 06.10.2017

До відома жителів Острожецької громади!

З метою забезпечення єдиних вимог та наступності сімейного і суспільного виховання та надання психолого-педагогічної допомоги батькам, діти яких з тих чи інших причин не відвідують дитячий садочок, у дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Сонечко» Острожецької сільської ради працює консультаційний пункт «Сім’я».

10:48 05.10.2017

ОПОРА представила результати моніторингу прозорості процесу формування бюджету Острожецької ОТГ

У четвер, 28 вересня, у приміщенні Острожецької сільської ради відбулось представлення результатів моніторингу прозорості процесу формування бюджету Острожецької ОТГ.

16:35 04.10.2017