Дата: 18.08.2020 09:35

В неділю 16 серпня В Острожецькій громаді відбувся турнір з мініфутболу присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва серед дорослих, у якому взяли участь 16 команд: ФК «Камаз-Агро» (Острожець), ФК «Залав’я», ФК «Ветеран» (Млинів), ФК «Привітне», ФК «OLAM-KESEF» (Острожець), ФК «Новосілки», ФК «Ветеран» (Острожець), ФК «Здоров’я» (Острожець), ФК «Перемилівка», ФК «Ярославичі», ФК «Атлетік» (Млинівський район), ФК «Підгайці» (Млинівський район), ФК «Острожець», ФК «Бокійма», ФК «Борбин», ФК «Довгошиї».

У напруженій боротьбі за кубок пам’яті Ігоря Єремеєва перемогу уже вдруге поспіль здобула Острожецька футбольна команда «Камаз-Агро». Друге місце посіла ФК «Атлетік» Млинівського району. Команда із Млинова ФК «Ветеран» зайняла третє призове місце.

Кращим гравцем турніру серед дорослих виявився Старушкевич Павло ФК «Атлетік» (Млинівського району). Гичка Андрій із ФК «Довгошиї» - кращим воротарем. Кращим бомбардиром став Гоменюк Сергій із ФК «Ветеран» (Млинів).

Усі переможці отримали кубки, грамоти, медалі та грошові винагороди.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює щирі слова вдячності організаторам та спонсорам проведення турніру – Єремеєву Євгену Мироновичу, Острожчук Ярославі Юріївні, Гордійчуку Олександру Сергійовичу, а також усім учасникам турніру; працівникам ФСК «Горизонт» – Карповичу Юрію Юрійовичу, Войтович Людмилі Миколаївні; медичним працівникам – Радченко Людмилі Адамівні, Петрику Миколі Миколайовичу, Сосницькому Андрію Володимировичу; жителям громади, які допомогли підготували стадіон до турніру – Профоруку Віталію, Ковалю Дмитру, Дорощуку Руслану, Юрчуку Олегу, Лічку Андрію; учасникам художньої самодіяльності та усім причетним до даного дійства.