Огляд готовності закладів освіти Острожецької громади до нового 2020-2021 навчального року

Дата: 19.08.2020 11:20

Відповідно до розпорядження сільського голови Гордійчука Т.М. №87/02-04 від 30.07.2020 року «Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх закладів та ФСК «Горизонт» до нового 2020-2021 навчального року» було створено комісію із представників Держпродспоживслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Острожецької сільської ради. Огляд закладів було проведено 14 серпня 2020 року. Під час огляду особливу увагу приділяли питанню забезпечення та готовності закладів освіти до роботи в умовах карантину.

За наслідками огляду комісією зроблено висновок про те, що всі заклади Острожецької громади готові до нового 2020-2021 навчального року.