Новини Острожецької громади

Медична реформа: якою вона буде в Острожецькій ОТГ

Для працівників закладів охорони здоров’я Острожецької ОТГ озвучили основні завдання, які очікують працівників закладів первинної медицини та жителів громади у під час  впровадження медичної реформи.

12:14 19.01.2018

Вітання з Водохрещем Господнім!

З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

09:55 19.01.2018

У Борбині готують землю під будівництво нової школи

Вже давно чекає на втілення готовий проект, який лише дещо коригують відповідно до сучасних будівельних норм. Ним передбачено будівництво навчально-виховного комплексу, який включає в себе дитячий садок на чотири групи з 75 дітей та загальноосвітню школу на 11 класів на 264 учні.

09:29 16.01.2018

9 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

14:53 15.01.2018

В Острожці відбулися «Різдвяні зустрічі»

В Острожецькій ОТГ відбувся фестиваль «Різдвяні зустрічі». До будинку культури приїхали творчі колективи, які продемонстрували різдвяні традиції своїх населених пунктів.

11:07 15.01.2018