Новини Острожецької громади

В Острожецькій громаді відбулася 1 сесія 8 скликання

В Острожецькій сільській раді 26 листопада відбулася 1 сесія 8 скликання, на якій були присутні новообрані депутати, голова Острожецької сільської ТВК Новосад Людмила Миколаївна, а також голова Млинівської райдержадміністрації Курицький Борис Петрович.

10:40 27.11.2020

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи! Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. У ці непрості для Батьківщини часи, бажаю миру і злагоди, сил і натхнення для побудови щасливого майбутнього. Адже кожен з нас –  частка України, а разом ми — рушійна сила для змін на краще! Слава Україні!

13:36 21.11.2020

Привітання голови Острожецької ОТГ Тараса Гордійчука з Міжнародним днем педіатра

Шановні педіатри! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем педіатра! Бажаю міцного здоров’я, спокою душі, родинного затишку та благополуччя! Зокрема, вітаю з професійним святом педіатра Острожецької районної лікарні Данилюк Лідію Андріївну –  хорошу людину та чудового спеціаліста своєї справи! Веселої Вам вдачі, доброти, щирості і безпосередності для того, щоб залишатися хорошим другом дітей. Будьте завжди здорові і дбайте про здоров'я своїх маленьких пацієнтів!

13:33 20.11.2020

В Острожецькій ОТГ відбувся І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

В Острожецькій сільській раді 13 листопада відбувся І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед навчальних закладів Острожецької громади, метою якого є підвищення соціальної активності учнів, стимулювання їх творчої діяльності, формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища.

12:56 16.11.2020

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука до Дня працівників сільського господарства

Шановні аграрії, працівники та ветерани сільського господарства Острожецької громади! Щиро вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства! Святом усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Бажаю міцного здоров’я, радості, злагоди та добра. Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Сердечно дякую за вашу нелегку працю на землі, за вміле господарювання, за добрі серця. Нехай Божа іскра Вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід хліборобів на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!

10:06 15.11.2020