Інформація для внутрішньопереміщених осіб та власників будинків, в яких такі особи проживають!

Дата: 14.03.2022 18:43

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЛАСНИКІВ БУДИНКІВ, В ЯКИХ ТАКІ ОСОБИ ПРОЖИВАЮТЬ!

??Внутрішньо переміщеним особам необхідно зареєструватись на території нашої громади.

????Важливо, щоб всі без винятку внутрішньо переміщені особи зареєструвались. Для реєстрації необхідно пред’явити документи, що посвідчують особу, при наявності військовий квиток, для неповнолітніх осіб – свідоцтво про народження. Реєстрацію неповнолітніх здійснюють один/на з батьків, або особа/би, які їх замінюють.

??Реєстрацію тимчасового місця проживання в Острожецькій громаді проводять старости у старостинських округах, у с. Острожець - в адмінприміщенні Острожецької сільської ради(1 поверх), або ж номером телефону: +38(099) 71 93 241.