Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука до Дня Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

11:05 22.01.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

10:33 16.01.2021

Борбинський НВК на третьому місці по фінансуванню серед об’єктів Рівненщини, які отримають кошти ДФРР у 2021 році

У Державному бюджеті на 2021 рік Державний фонд регіонального розвитку сформований у розмірі 4,5 млрд гривень, з них для Рівненщини передбачили 160,6 млн гривень.

15:05 15.01.2021

Держпродспоживслужба продовжує вживати заходів щодо створення мінімальних ризиків можливості виникнення та поширення інфекційних захворювань

Інспекторами територіального управління щоденно проводяться моніторингові огляди та обстеження об'єктів по питанню дотримання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби.

12:10 15.01.2021

УВАГА – КОНКУРС!!!!

За календарем – середина зими. За прогнозами синоптиків у найближчі дні ми з вами все ж таки відчуємо справжні морози у супроводі снігопадів. І це доречно саме в ці дні!Адже, починаючи з 2012 року, у третю неділю січня, з ініціативи Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) відзначається Всесвітній день снігу (World Snow Day). Головна його мета — підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити якомога більше людей до різноманітних активностей.

10:53 13.01.2021

Обережно, туман!

Взимку у водія з’являється ще один «ворог» – туман. Це природне явище, що трапляється доволі часто і є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. У цю пору року він більш небезпечний, ніж влітку, адже може тягнутися на кілометри. У тумані людське око втрачає здатність точно розраховувати відстань. Усі предмети сприймаються розташованими далі, ніж насправді – це так званий оптичний обман. Якщо дальність видимості є 500–1 000 м, то туман вважається слабким, 50–500 м — помірним і менше 50 м — сильним.

15:29 12.01.2021

Увага! Інформація для отримувачів соціальних виплат!

28 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1035, яка розділяє повноваження органів влади та органів місцевого самоврядування у сфері призначення державних соціальних виплатТак з 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення соціальних виплат приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

11:09 11.01.2021