Новини Острожецької громади

Оголошення результатів фестивалю-конкурсу "Новорічний дивосвіт пісні"

З 19 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року відбувся дистанційний фестиваль-конкурс художніх номерів дитячої та юнацької творчості присвячений Новорічним та Різдвяним святам, в якому взяли участь діти Острожецької громади.

17:38 04.02.2021

Актуально для майбутніх учасників ЗНО

З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.

12:29 04.02.2021

До уваги суб'єктів господарювання!

Млинівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області продовжує роботу по контролю за дотриманням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 року № 1236, та наголошує на необхідності дотримання протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) зокрема,

09:55 04.02.2021

29 січня - День пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 103 річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

10:12 29.01.2021

Млинівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській  області  запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів.

09:43 29.01.2021

Протиепідемічні заходи у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19)

Відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів покладається на керівника та/або адміністратора закладу. Особа, яка пройшла відповідний інструктаж та призначена відповідальною за дотриманням протиепідемічних заходів у закладі, забезпечує:

14:16 28.01.2021

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19):

13:43 22.01.2021