Новини Острожецької громади

ОГОЛОШЕННЯ!

На базі Млинівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, за адресою вул. Поліщука 81. смт. Млинів, 04.03.2021 р.  11.00 год., відбудеться спільна нарада з суб’єктами господарювання, що займаються бджільництвом та суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур. Тема наради: «Дотримання законодавства в частині використання засобів захисту рослин, а також з питань проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках та порядку реєстрації пасік».

12:06 26.02.2021

Відбувся І етап обласного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Його творчість – святиня, якою дорожить і гордиться український народ. І ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

16:55 23.02.2021

В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти та представників Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби

В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти, на яку були запрошені начальник Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр Опалак та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Млинівського районного управління – державний інспектор Тетяна Кошмак.

15:39 23.02.2021

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, хто ціною власного життя захищав гідність і свободу – цінності, за які українці боролися протягом усіх віків, хто відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

11:09 20.02.2021

Оголошення хвилини мовчання

15 лютого о 16-ій годині вшануймо хвилиною мовчання загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав...

12:55 15.02.2021

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.

11:34 15.02.2021

Фонд і ФРУ закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

14:56 10.02.2021

В Острожецькій громаді розпочався відкритий зимовий чемпіонат з мініфутболу 2021

В Острожецькій громаді розпочався відкритий зимовий чемпіонат Острожецької ТГ з мініфутболу 2021, метою якого є активізація спортивно-оздоровчої роботи громади, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

16:02 08.02.2021