Новини Острожецької громади

Виловлювання бродячих собак в Острожецькій громаді

За численними зверненнями жителів села Острожець сьогодні 4 листопада спеціалізованим ліцензованим підприємством було здійснено відловлювання бродячих собак. Працівникам організації вдалося виловити 6 тварин. Зауважимо, що собаки після стерилізації, вакцинації, кліпсування будуть направлені у притулок для тварин або можуть бути повернені на попереднє місце проживання. Поверненню не підлягають лише агресивні тварини та невиліковно хворі.

17:30 04.11.2020

Щодо дотримання протиепідемічних вимог в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, у зв’язку з тим, що епідемічна ситуація з коронавірусної інфекції, як в області так і в районі погіршилася та враховуючи, що Млинівський район із 02 листопада оголошений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, Держпродспоживслужба ще раз закликає керівників та працівників громадських закладів, торгівлі продовольчих та непродовольчих товарів, ринку, перукарнями, закладами стоматологічної допомоги, та всіх громадян району неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів для збереження власного здоров’я та здоров’я населення.

16:17 04.11.2020

В Острожецькій ОТГ відбувся І відбірковий етап обласного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»

В Острожецькій сільській раді відбувся І відбірковий етап обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед  талановитих учнів загальноосвітніх навчальних закладів Острожецької громади, які вміло популяризують художнє слово, розвивають кращі традиції українського гумору.

14:29 02.11.2020

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука до Дня працівників соціальної сфери

Шановні тренери! Вітаю Вас зі святом – Днем тренера! Спасибі Вам за Вашу працю, за успіхи та перемоги — це Ваші заслуги. Будьте завжди здорові, міцні, щасливі. Нехай ваша справа приносить Вам радість і гордість. Нехай у спорті будуть тільки перемоги, тільки золоті медалі. Бажаю, щоб і в житті досягалося все, щоб стояти на п'єдесталі щастя, а в руках тримати кубок, наповнений успіхами та досягненнями!

09:18 02.11.2020

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем тренера

Шановні тренери! Вітаю Вас зі святом – Днем тренера! Спасибі Вам за Вашу працю, за успіхи та перемоги — це Ваші заслуги. Будьте завжди здорові, міцні, щасливі. Нехай ваша справа приносить Вам радість і гордість. Нехай у спорті будуть тільки перемоги, тільки золоті медалі. Бажаю, щоб і в житті досягалося все, щоб стояти на п'єдесталі щастя, а в руках тримати кубок, наповнений успіхами та досягненнями!

16:15 30.10.2020

В сусідніх районах області зареєстровані випадки отруєння грибами!

На Млинівщинні розпочався грибний сезон. Вже зареєстровані перші жертви «тихого полювання» в районах області. Нещодавно троє осіб отруїлися дикорослими власноруч зібраними грибами. Всі вони перебували на стаціонарному лікування після того як поїли лісових смаколиків. Чоловік із міста Вараш вживав гриби «рижики» засолені без термічної кулінарної обробки, а двоє жінок із Радивилова (мама з дочкою) смакували смаженими «зонтиками» та сироїжками.

16:59 26.10.2020

Для мешканців громади на території села Острожець встановлено місце для реалізації домашньої продукції

З метою створення зручностей та комфортних умов для мешканців громади на території села Острожець встановлено місце для реалізації домашньої продукції. Відтепер жителі громади матимуть змогу продавати продукцію власного виробництва в кращих умовах, не зважаючи на погодні обставини.

18:10 23.10.2020

Все найкраще – дітям!

В Острожецькій ОТГ турбота про дітей та їх здоров’я є одним з найважливіших пріоритетів керівництва громади. Саме тому з метою створення безпечного та комфортного середовища для проведення вільного часу учнів у загальноосвітніх навчальних закладах громади встановлено нові дитячі майданчики та вуличні тренажери.

17:46 23.10.2020