Новини Острожецької громади

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем логопеда

Шановні логопеди, викладачі, ветерани та студенти! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем логопеда! Прийміть найщиріші побажання успіхів, творчого розвитку та професійного натхнення! Нехай джерело ваших знань ніколи не вичерпується, а наповнює серця дітей новими знаннями та вміннями. Бажаю доброго здоров’я, оптимізму та енергії, поваги і підтримки від ваших коллег.

10:03 14.11.2020

Фонд рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України  наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

15:41 13.11.2020

Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

09:48 12.11.2020

Все найкраще – дітям!

З метою розвитку та навчання дітей у комфортних умовах Острожецька сільська рада продовжує покращувати матеріальну базу навчальних закладів громади. Зокрема, для дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» у групу раннього віку «Перлинки» придбано нові сучасні меблі для дітей: кухню «Господарочка», дитячу стінку «Казковий експрес», живий куточок «Пірамідка».

15:21 11.11.2020

Рекомендації щодо запобігання захворювань на коронавірус СОVID-19

Враховуючи «червоний» рівень епідемічної небезпеки в районі, Млинівське районне управління ГУ Держпродспоживслужба в Рівненській області, закликає всіх громадян Млинівського району неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів для збереження власного здоров’я та здоров’я своїх близьких.

14:01 11.11.2020

В Острожецькій ОТГ відбулися змагання з мініфутболу пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка

В Острожецькій громаді 1 листопада 2020 року відбулися змагання з мініфутболу пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка, який 20 лютого 2014 року був убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у місті Києві. Снайперська куля забрала його 21-річне молоде життя, але друзі Івана Тарасюка присвячують щорічний турнір в пам’ять про свого товариша, який був воротарем у ФК «Олика».

12:59 10.11.2020

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Висловлюю слова вдячності тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Дякую за вашу сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.Щиро бажаю Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

11:13 09.11.2020

Подвійне щастя, подвійна радість!!!

Вітаю щасливих батьків - Ганну та Василя Корнійчуків, жителів села Певжа, із народженням двійнят. Нехай дітки будуть здоровими і щасливими, зростають на радість батькам та всій родині. Щиро бажаю сім’ї благополуччя, достатку, родинного затишку і тепла, Божого благословіння, а також подвійного терпіння та розуміння!

16:10 06.11.2020