Новини Острожецької громади

До уваги Бджолярів!

Відповідно до презентації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо напрямків державної підтримки агропромислового комплексу у 2021 році в державному бюджеті буде передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 грн на бджолосім’ю.

12:47 02.04.2021

У Дубно відбулася дискусія щодо актуальних питань становлення громад Рівненщини

Рівненським регіональним відділенням Асоціації міст України 27 березня проведено виїзне засідання Регіональної платформи на тему: «Конструктивний діалог. Актуальні питання становлення ОМС в умовах нового адміністративно-територіального устрою», у якому прийняли участь народні депутати України – Олександр Аліксійчук, Віталій Безгін, В’ячеслав Рубльов, Соломія Бобровська, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, Віталій Коваль – голова Рівненської облдержадміністрації, голови громад Рівненської області.

17:01 29.03.2021

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

Шановні мешканці Острожецької громади! Запрошуємо вас долучитися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», метою якої є прибирання зелених зон та благоустрій територій.

10:40 26.03.2021

В Острожецькій громаді відбувся 7 тур відкритого зимового чемпіонату Острожецької ТГ з міні-футболу

У неділю 21 березня відбувся 7 тур відкритого зимового чемпіонату Острожецької ТГ з міні-футболу 2021, за перемогу якого уже шостий тиждень змагаються футбольні команди.

17:25 22.03.2021