Новини Острожецької громади

Відбулися матчі IV туру Чемпіонату Дубенського району з футболу

6 червня в Острожці відбулися два матчі IV туру Чемпіонату Дубенського району з футболу. У першому матчі команда ФК «Камаз-Агро» перемогла команду ФК «Теслугів» з рахунком 5:1. В другому матчі відбулося острожецьке дербі між командами ФК «Острожець» та ФК «OLAM-KESEFF». Матч закінчився впевненою перемогою команди «OLAM-KESEFF» із рахунком 6:1.

08:56 07.06.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

15:28 03.06.2021

Правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

10:35 03.06.2021

На цих вихідних відбувся ІІІ тур Чемпіонату Дубенського району з футболу

В острожецькому дербі зустрілися команди ФК «OLAM-KESEFF» та ФК «Камаз-Агро». Сильнішими у даному матчі виявилися гравці команди «Камаз-Агро», які перемогли із рахунком 0:2 та піднялися у турнірній таблиці на друге місце.

17:17 02.06.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука із Міжнародним днем захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони так потребують любові, турботи і батьківської ласки. У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

10:31 01.06.2021

Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

12:45 26.05.2021

УВАГА!!! До Міжнародного дня захисту дітей оголошується дистанційний відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «У ритмі танцю»!

Острожецька сільська рада та КЗ «Острожецький будинок культури» до Міжнародного дня захисту дітей оголошують дистанційний відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «У ритмі танцю»!

17:43 24.05.2021

На цих вихідних відбувся ІІ тур Чемпіонату Дубенського району з футболу

В Острожці відбулося два матчі. Команда «Камаз-Агро» приймала команду ФК «Сатиїв» та впевнено перемогла  рахунком 9:0. А команда ФК «Острожець» на своєму полі потерпіла другу поразку з рахунком 0:3 від команди ФК «Хрінники».

17:24 24.05.2021

З Днем Вишиванки!

Щиро вітаємо усіх з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки!  Вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

17:06 20.05.2021

Податкова інформує

Результат співпраці роботодавців та податкових органів області – 2,1 мільярда гривень сплаченого ЄСВ

16:21 19.05.2021