Новини Острожецької громади

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

12:50 26.04.2021

В Острожецькій громаді відбувся обласний конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З метою залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, її художньо-естетичного виховання; пробудження в учнів поваги до національної та культурної спадщини, в Острожецькій громаді відбувся обласний конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

12:03 26.04.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Всеукраїнським днем психолога

Шановні психологи! Вітаю Вас із професійним святом! Від щирого серця бажаю Вам жити щасливо і благополучно, дарувати дітям та дорослим надію та впевненість у собі, продуктивно і плідно працювати, контролювати життєві ситуації й навчати цьому інших. Здоров’я Вам міцного, благополуччя, родинного затишку та добра!

16:12 23.04.2021

Податкова інформація

До державного бюджету платники податків Рівненщини перерахували  603 мільйони гривень ПДВ

10:01 21.04.2021

Податкова звітність

Платниками Рівненщини в електронному форматі  подано 88 відсотків звітів

11:44 20.04.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем пожежної охорони

Шановні працівники КЗ «Острожецька сільська пожежна команда», а також усі причетні до даного свята! Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони! Своє життя ви присвятили шляхетній та гуманній справі вогнеборця. Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, прийти на допомогу тим, хто її потребує,  за що і здобули повагу та шану наших краян. Особлива вдячність ветеранам та всім тим, хто передає свій багатий досвід нинішньому поколінню вогнеборців. Бажаю усім Вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром!

10:16 17.04.2021