Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Облаштування автостоянки та вкладання бруківки біля Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

За останні декілька років значно покращено благоустрій Острожецької ОТГ для зручного життя мешканців громади. В 2020 році продовжено вкладання бруківки по вулиці Центральній в селі Острожець з метою безпечного та зручного переміщення учнів, працівників школи та жителів громади. Також влаштовано автостоянку для транспорту біля Острожецького ліцею та доріжку для руху пішоходів до навчального закладу. Проведені роботи дозволять зробити підвіз учнів до школи безпечним та організувати дорожній рух згідно усіх правил.

09:02 21.10.2020

Придбання житла для дитини, позбавленої батьківського піклування

В Україні триває реалізація державної програми допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та осіб з їх числа. У зв’язку з цим у держбюджеті передбачено субвенцію, метою якої є надання державної фінансової допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування для реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

14:34 20.10.2020

Встановлення електрорушників для загальноосвітніх навчальних закладів громади

Коронавірус вніс свої корективи в життя кожного. Карантин примушує людей  підлаштовуватися під умови, які диктує ця хвороба. Усі ми повинні зараз максимально об’єднати зусилля у боротьбі з поширенням інфекційного захворювання COVID-19.

15:49 19.10.2020

Привітання голови Острожецької ОТГ Тараса Гордійчука з Днем працівників харчової промисловості

Щиро вітаю працівників харчової промисловості! Вітаю тих, хто робить якісні продукти, що відповідають всім стандартам, хто дає нам можливість вибору, хто створює нові продукти, щоб здивувати нас і зробити наше життя ще смачніше. Ваша робота заслуговує всіх похвал і численних нагород, а також добрих слів. Тож бажаю вам  щасливого життя без турбот, успіхів на роботі в досягненні кар’єрних висот, міцного здоров’я, безмежного щастя і тільки благ на вашому життєвому шляху!

12:23 18.10.2020

В Острожецькій ОТГ проводиться ремонт дороги Ставище - Уїздці

На території Острожецькій ОТГ проводиться ремонт дороги Ставище – Уїздці, яка належить до доріг загального користування місцевого значення. В результаті ремонту буде оновлене дорожнє покриття на ділянці протяжністю 1 км.

11:44 17.10.2020

в Острожецькій ОТГ відбулося нагородження учнів, які перемогли у конкурсах та олімпіадах, вчителів за підготовку учнів-переможців, а також спортсменів громади

Уже третій рік поспіль в Острожецькій ОТГ проходить ряд фестивалів – «Спортивна громада», «Військово-патріотичні ігри Острожецької громади», «Обдарована учнівська молодь». На жаль, цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями не вдалося втілити в реальність всі заплановані дійства.

14:55 15.10.2020

Кандидати у депутати Острожецької ОТГ

Відомості про зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах кандидатів у депутати Острожецької сільської ради Дубенського району Рівненської області

12:52 13.10.2020