Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

В Острожецькій громаді 2 березня відбувся І етап обласного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»

З метою вивчення учнівською молоддю спадщини Тараса Шевченка та Лесі Українки, долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності, в Острожецькій сільській раді 2 березня відбувся І етап обласного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».

14:42 05.03.2021

Земельний податок для фізичних осіб

Земельний податок є однією із форм плати за землю ( п.п. 14.1.147 Податкового кодексу України). В свою чергу, плата за землю — це одна із складових податку на майно ( п.п. 265.1.3 Податкового кодексу України). Із цього робимо висновок, що наразі земельний податок є місцевим ( п.п. 10.1.1 Податкового кодексу України), а не загальнодержавним (як це було до 2015 року, до набуття чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»).

10:14 01.03.2021

Проблеми сьогодення Борбинської ЗОШ

Школа – це храм науки, осередок дитячих мрій, де вирує своє життя. Це не тільки цікаві уроки, а й організоване дозвілля учнів. Проте, коли батьки приводять своїх дітей до школи, перш за все вони повинні бути впевнені, що їх діти знаходяться у безпечних умовах. А так, як у Борбинській школі навчається майже 250 дітей, тому заходи безпеки мають бути на першому місці.

16:09 26.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

На базі Млинівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, за адресою вул. Поліщука 81. смт. Млинів, 04.03.2021 р.  11.00 год., відбудеться спільна нарада з суб’єктами господарювання, що займаються бджільництвом та суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур. Тема наради: «Дотримання законодавства в частині використання засобів захисту рослин, а також з питань проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках та порядку реєстрації пасік».

12:06 26.02.2021

Відбувся І етап обласного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Його творчість – святиня, якою дорожить і гордиться український народ. І ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

16:55 23.02.2021

В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти та представників Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби

В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти, на яку були запрошені начальник Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр Опалак та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Млинівського районного управління – державний інспектор Тетяна Кошмак.

15:39 23.02.2021

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, хто ціною власного життя захищав гідність і свободу – цінності, за які українці боролися протягом усіх віків, хто відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

11:09 20.02.2021