15 серпня в Острожецькій ОТГ відбувся 2 дитячий турнір з мініфутболу присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва

Дата: 17.08.2020 10:23

В Острожецькій ОТГ відбувся 5 турнір з мініфутболу присвячений памяті Ігоря Єремеєва, депутата Верховної Ради України трьох скликань, уродженця села Острожець, бізнесмена та мецената, який своєю політичною діяльність та добрими справами залишив  по собі світлу память. 15 серпня проходив 2 дитячий турнір з мініфутболу, в якому взяли участь 7 команд Млинівщини: ФК «Ярославичі», ФК «Довгошиї», ФК «Млинів», ФК «Горизонт», ФК «Горизонт-2», ФК «Війниця», ФК «Бокійма». У боротьбі за кубок перемогу здобула ФК «Млинів», друге почесне місце отримала ФК «Бокійма», а третє – ФК «Горизонт» (Острожець).

Кращим гравцем дитячого турніру пам’яті Ігоря Єремеєва став Панасюк Іван (ФК «Бокійма»), кращим воротарем – Мосташевський Олександр (ФК «Млинів»), кращим бомбардиром – Семьохіна Олена (ФК «Війниця»).

Усі переможці отримали кубки, грамоти та медалі.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює щирі слова подяки усім організаторам та спонсорам проведення турніру, а також учасникам та усім причетним до даного турніру.