Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

В Острожецькій громаді відбувся 3 дитячий турнір з міні-футболу присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва

В Острожецькій громаді на цих вихідних відбулися турніри з міні-футболу присвячені пам’яті Ігоря Єремеєва, котрі щороку збирають навколо себе зовсім юних та дорослих футболістів, вболівальників, а також друзів та прихильників Ігоря Мироновича.

17:18 16.08.2021

Вічна та світла пам’ять нашому земляку!

Сьогодні 13 серпня рідні, друзі, жителі та голова громади вшанували пам'ять політика і бізнесмена, народного депутата України, патріота, нашого земляка – Ігоря Єремеєва, життя якого трагічно обірвалося у 2015 році.

15:36 13.08.2021

Минув ХІІ тур Чемпіонату Дубенського району з футболу

На цих вихідних відбулося острожецьке дербі між командами ФК «Камаз-Агро» та ФК «OLAM-KESEF», які борються за вихід у фінальний турнір чемпіонату. Цього разу перемогу святкувала команда «OLAM-KESEF», які виграли із рахунком 2:0

12:33 11.08.2021

Які терміни проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених Кодексом, та виконання інших умов, визначених Кодексом, відповідно до  Закону України від 15.06.20121 №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

17:00 09.08.2021

14 смертельних нещасних випадків на виробництві трапились внаслідок алкогольного сп'яніння

Упродовж І півріччя 2021 року Фондом соціального страхування України було зареєстровано 330 смертельних нещасних випадків, на які складено акти за формою Н-1/П (визначено зв’язок з виробництвом). З них 14 померлих працівників знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

14:55 09.08.2021

Активи, про які фізична особа має право не повідомляти при одноразовому декларуванні

В Млинівській ДПІ Головного управління ДПС  в Рівненській області інформують, що відповідно до статті 10 Закону України від 15 червня 2021 року №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» громадянин має право не подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію у разі якщо він має у власності (у тому числі спільної сумісної або спільної часткової власності) нерухоме майно, розташоване на території України, а саме:

14:51 06.08.2021

Оздоровлення та відпочинок дітей Острожецької громади у 2021 році

Турбота про стан здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення громади до проблем підростаючого покоління. Поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, створення умов для розвитку творчих здібностей забезпечується шляхом організації оздоровлення та відпочинку дітей.

12:23 04.08.2021

У громадян є можливість добровільно задекларувати свої статки

Дубенська ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки і збори, до 1 січня 2021 року.

09:36 04.08.2021