Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Чи може юридична особа – платник ЄП третьої групи здійснювати операції з внесення коштів до статутного капіталу іншої юридичної особи в обмін на корпоративні права?

Фахівці Радивилівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до п. 291.3 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридична особа може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розд. ХIV ПКУ, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному главою 1 розд. ХIV ПКУ.

16:19 22.07.2021

Як отримати інформацію щодо податкової застави на майно

Працівники Дубенського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до ст.45 Закону України від 18 листопада 2003 року № 1255-IV ”Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень” із змінами та доповненнями, держатель або реєстратор Державного реєстру зобов’язані на запит будь-якої фізичної або юридичної особи надати завірений держателем або реєстратором Державного реєстру витяг з Державного реєстру.

16:16 22.07.2021

Сплата податку від власників елітних авто

За січень-червень 2021 року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 164,7 тис.грн. транспортного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 24,2 відсотки. Левова частка від цієї суми надійшла від юридичних осіб - 123 тис.грн., від фізичних осіб – 41,7 тисяч гривень. Згідно з п.п. 267.6.1 п. 267.6 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за податковою адресою (місцем реєстрації) платника податку, зазначеною в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.

15:32 21.07.2021

Про отримання електронних довірчих послуг

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України для отримання у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) електронних довірчих послуг (далі – ЕДП) необхідно:

12:19 21.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

16:22 15.07.2021

Відбувся Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року

28 червня у селі Уїздці з нагоди відзначення 25-ої річниці Дня Конституції України пройшов Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року, який відбувся за ініціативи орендаря водойми Шустера О.К. та за сприяння Острожецької територіальної громади, ТзОВ «ІДНА», депутата Рівненської обласної ради Ярослави Острожчук, приватного підприємця В’ячеслава Теліцина.

11:20 29.06.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем Конституції України

Шановні земляки! Вітаю Вас з одним з найбільших та найголовніших свят кожної держави – Днем Конституції України! Цьогоріч ми відзначаємо 25-ту річницю від її прийняття. Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це. Щиро бажаю усім взаєморозуміння, достатку, благополуччя, миру та здійснення світлих задумів в ім'я України!

10:00 28.06.2021