Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 08:21

Шановні жителі Острожецької громади!

Сьогодні вперше ми відзначаємо нове свято – День Української Державності.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, яка почалася із заснування Києва.

Давня Русь, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна, незалежна Україна… Усе це наша державотворча традиція.

Великі київські князі, славні українські гетьмани… Усе це наша державність.

І не дивно, що Днем Української Державності обрали сьогоднішній день – на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого, який саме 28 липня хрестив Київську Русь – Україну.

Нове свято має сприяти утвердженню спадкоємності багатої історії Української держави, довести, що ми були, є і будемо, попри будь-які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі, поневолити наш народ.

Державотворчий досвід України сягає тисячі років. І зараз в подвигах наших воїнів та щоденній роботі українців відображаються ті самі характери борців за власну державу, що і століття тому.

Щодо ворога, то лише ті, хто не знає українців та їхню історію, могли ухвалити рішення напасти. Зараз у світі не має тих, хто сумнівається у перемозі нашої держави. І не залишилося жодної людини, яка б не чула про мужність, стійкість і незламність України та підступність, звірство, агресивність й тероризм росії.

Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо путінську навалу та побудуємо сучасну величну європейську країну. Це наше споконвічне право і наш цивілізаційний вибір, і ми відстоїмо його у збройній боротьбі проти російської агресії.

Щиро вітаю всіх зі святом і закликаю спільними зусиллями, кожен на своєму «фронті», наближати ПЕРЕМОГУ, утверджувати нашу ДЕРЖАВНІСТЬ, здобувати нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, щоб в наступні роки під МИРНИМ НЕБОМ відзначати величне свято – День Української Державності!

??З днем Української Державності! ??

?? Слава Україні! Героям Слава!??

З повагою, голова Острожецької громади Тарас Гордійчук