Новини Острожецької громади

Увага! Важливо!

У зв’язку з виробничою потребою, Острожецька сільська рада повідомляє про початок прийому документів для осіб, які надаватимуть соціальні послуги одиноким непрацездатним жителям нашої громади.

17:26 30.01.2018

100-річчя бою під Крутами: в Острожецькій сільраді вшанували пам'ять студентів, що полягли у нерівному протистоянні з більшовиками

100-річчя героїчного бою під Крутами. Пам'ять студентів, що полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими військами армії Муравйова вшановують в Україні.

17:24 29.01.2018

Пліч о пліч з досвідченими: команда Острожецької ОТГ заручилася підтримкою ветеранів органів місцевого самоврядування

Відбулася зустріч ветеранів органів місцевого самоврядування. З усіх сіл нашої громади з’їхалися колишні голови сільрад, секретарі, землевпорядники, які віддали багато років свого життя роботі в органах місцевого самоврядування і нині перебувають на заслуженому відпочинку.

13:28 28.01.2018

Учениця Острожецького НВК - серед переможців Всеукраїнського конкурсу

24 січня комунальний заклад «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради провів І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

11:05 26.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

У неділю, 28 січня, у приміщенні актового залу Острожецької сільської ради відбудеться відкрита першість ОТГ з шахів серед жителів громади, присвячена Акту злуки УНР і ЗУНР та з нагоди Дня Соборності України.

09:27 23.01.2018