Новини Острожецької громади

В Острожецькій громаді обирали «Юних зірок»

У приміщенні КЗ «Острожецький будинок культури» відбувся огляд конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Острожецької сільської ради.

09:10 23.04.2018

Школярі Острожецької громади відвідали «Лісівничий молодіжний центр» у «Воротневі»

У п'ятницю, 13 квітня, учні та вчителі Острожецького НВК та Малинської ЗОШ здійснили похід за маршрутом с.Острожець – с.Воротнів – с.Верхівка – с.Новосілки – с.Заболотенці – с.Малин.

16:20 18.04.2018

Про проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах

Як правило у теплий  період року частішають випадки виникнення спалахів  гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь,  пов'язаних із вживанням недоброякісних продуктів харчування та забрудненої питної води. Більшість  групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь виникають  після проведення масових святкувань- зокрема випускних вечорів.

09:45 18.04.2018

Щодо погодження перспективних меню

Млинівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби  в Рівненській області інформує, що згідно ст.20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» адміністрація навчального закладу зобов'язана забезпечити відповідні умови, що відповідають вимогам санітарних норм та здійснювати заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я учнів.

09:32 18.04.2018