Відбувся другий зимовий перехідний кубок Острожецької громади по мініфутболу

Дата: 29.12.2020 15:26

Змагання проходили два дні – 26 та 27 грудня на майданчику зі штучним покриттям Острожецького ліцею. Участь приймали 8 команд Острожецької громади: ФК «Борбин», ФК «Залав’я», ФК «Авангард» (c.Новосілки), ФК «Камаз-Агро» (с.Острожець), ФК «Ветеран» (с.Острожець), ФК «Olam-Kesef» (с.Острожець), ФК «Острожець», ФК «Уїздці».

У результаті безкомпромісної боротьби в матчах перехідний кубок Острожецької громади здобула команда «Olam-Kesef» (с.Острожець), друге місце зайняла ФК «Уїздці», третє – ФК «Камаз-Агро», а четверте місце посіла ФК «Острожець». Переможці та призери матчів були нагороджені медалями та дипломами.

По закінченню турніру індивідуальні нагороди отримали: кращий гравець – Кальков Анатолій (ФК «Уїздці»), кращий воротар – Мосійчук Олександр (ФК «Olam-Kesef»), кращий бомбардир – Юрчук Олег (ФК «Камаз-Агро»). Були нагороджені грамотами та статуетками.

Півфіналісти отримали приємний сюрприз від голови Острожецької громади Тараса Гордійчука, який щиро вітає переможців, а також дякує усім учасникам за гру!

Острожецька спортивна громада вітає усіх з прийдешнім Новим роком та різдвяними святами!