Новини Острожецької громади

Синтетичні матеріали заповнили наші приміщення

Останніми роками житло, гро­мадські приміщення, а як свідчить останній випадок і навчальні приміщення, буквально заповнили матеріали й вироби, виготовлені з синтетичних полімерів.

15:28 21.05.2018

Такого ще не було!

Вперше в Острожецькій громаді відбудеться фестиваль «Обдарована учнівська молодь».

11:00 21.05.2018

Президент України Петро Порошенко підписав закон про протидію домашньому насильству

Насильство в сім’ї залишається однією з основних проблем сьогодення. Здійснення заходів щодо його попередження, протидії та запобіганню будь-яким проявам мають відповідну підтримку на державному рівні.

18:13 18.05.2018

В Острожецьку громаду за досвідом, або як сонце працює у «Сонечку»

Громадська природоохоронна організація «Екоклуб» вирушила на екскурсії кращими прикладами енергоефективності та ВДЕ Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей.

13:39 18.05.2018

До Дня народження Героя-добровольця Максима Ляшука

Сьогодні, 18 травня, свій 29-й День народження міг би святкувати воїн світла, летейнант міліції, командир взводу № 2 Роти патрульної служби міліції «Світязь» УМВС України у Волинській області Максим Ляшук (позивний «Яр»).

13:32 18.05.2018