Новини Острожецької громади

Методика дій власника у випадку захоплення земельної ділянки

В інтересах громади та з  метою оперативного реагування на випадки протиправних посягань, Острожецька сільська рада розміщує  інформаційну пам'ятку надану  головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області.

10:53 15.06.2018

ПрАТ «Рівнеобленерго» запрошує на роботу!

ПрАТ «Рівнеобленерго» запрошує на постійне місце роботи в Острожецьку дільницю та в Млинівський РЕМ кандидатів з професійно-технічною освітою за кваліфікацією «Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж», а також кандидатів на працевлаштування із паралельним навчанням для здобуття вищезазначеної кваліфікації.

10:58 07.06.2018

День захисту дітей: традиційна поїздка малечі Острожецької громади у місто Рівне

Сьогодні, 1 червня 2018 року, в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Уже другий рік поспіль для дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах організовується екскурсія у Рівненський зоопарк.

16:44 01.06.2018

Представники Програми «U-LEAD з Європою» в Острожці

Сьогодні, 25 травня 2018 року в село Острожець прибули представники програми «U-LEAD з Європою» на чолі з експертом, керівником проекту ЄС з модернізації ЦНАП Романом Матвійчуком та експертом з децентралізації Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування Михайлом Шелепом.

16:53 25.05.2018

Всі ми там будемо: в Острожці розповіли, якою буде пенсія після реформи

Про нинішнє та майбутнє пенсійної системи в Україні жителям Острожецької громади розповів член громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації, провідний експерт «Академії пенсійної реформи» Олександр Чеберяк.

14:20 22.05.2018