В Острожецькій громаді відбувся І етап обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата: 28.04.2021 17:05

В Острожецькій сільській раді відбувся І етап обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», метою якого є активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя, набуття та засвоєння дітьми нових знань про здоровий спосіб життя, підвищення рівня інформованості учнівської молоді з питань профілактики шкідливих звичок.

За підсумками журі визначено переможців І етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я»:

1) У номінації «літературно-музично-спортивних міні композицій»:

- І місце – команда «Усмішка» П`яннєвської філії І-ІІ ст. Острожецького ліцею, керівники Ковальчук О.М., Гордійчук Н.В.;

- ІІ місце – команда «Правильний  вибір» Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Деркач Н.Б.;

- ІІІ місце – команда «Вітамінки» Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівники Савчук О.Д., Левицька С.В.

2) У номінації «Плакати»:

- ІІ місце - команда «Вітамінки» Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівники Савчук О.Д., Левицька С.В.

3) У номінації «Фотографії»:

- ІІ місце - команда «Вітамінки» Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст, керівники Савчук О.Д., Левицька С.В.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук щиро вітає переможців конкурсу, бажає нових успіхів та досягнень, а також міцного здоров’я!