24 та 25 квітня в селі Острожець відбулися перші півфінальні матчі на Кубок Дубенського району

Дата: 27.04.2021 17:03

Матч між ФК «Камаз-Агро» (Острожець) і ФК «Хрінники» закінчився із рахунком 6:2 на користь наших земляків.

Команда ФК «OLAM-KESEFF» свій матч програла команді із села Підлужжя з рахунком 1:3.

На матчі відповіді наші команди їдуть в гості в Хрінники та Підлужжя, які відбудуться 3 травня. Початок матчів о 13.00 годині.  Тож бажаєм нашим командам перемоги та виходу до фіналу Кубка!

Також в неділю на стадіоні «Колос» відбувся товаристський матч між командами ФК «Острожець» та ФК «Воротнів» (Волинська область). Перемогу здобули острожецькі футболісти з рахунком 3:1, яких щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів та досягнень!