Як отримати довідку про доходи онлайн

Дата: 23.02.2022 11:47

Для того, щоб задекларувати доходи за минулий рік або подати декларацію, фізичній особі знадобиться довідка про доходи. Якщо така фізична особа має електронний ключ, отримати довідку можна онлайн через електронний кабінет платника податків.

Державна податкова служба надає інструкцію про те, як отримати довідку про свої доходи онлайн:

1. Зайдіть на головну сторінку Електронного кабінету платника податків через веб-портал ДПС або за адресою: cabinet.tax.gov.ua.

2. Увійдіть до електронного кабінету за допомогою електронного ключа.

3. Натисніть кнопку «Увійти». Якщо ключ дійсний, на екрані з'явиться напис «Ключ успішно завантажено».

4. В розділі «ЕК громадян» оберіть «Запит про суми виплачених доходів» та натисніть кнопку «Створити».

5. Заповніть реквізити у формі та натисніть кнопку «Зберегти» у лівому верхньому кутку.

6. Натисніть кнопки «Підписати» та «Відправити». Запит відобразиться у каталозі відправлених документів в розділі «Вхідні/вихідні документи».

7. За результатами обробки Запиту до особистого електронного кабінету платника податків надходить повідомлення «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів…», яке можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» розділу «Вхідні/вихідні документи». Цю відповідь можна скачати або роздрукувати.

Інструкція, як згенерувати ключ у Приват24 ТУТ

Також отримати довідку про доходи можна на порталі Дія:

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.

2. Оберіть період, за який хочете отримати інформацію.

3. Надішліть запит.

4. Очікуйте повідомлення про готовність довідки на електронну адресу. Його також можна знайти в кабінеті громадянина на порталі Дія, у розділі “Зверніть увагу”.

Ви можете завантажити довідку в розділі "Документи" у своєму кабінеті громадянина.

Довідка формується до 30 хвилин. Дія перевірить ваші дані, після цього ви отримаєте сповіщення про готовність документа.