Спалювати суху траву, залишки рослинності, сміття та побутові відходи – ЗАБОРОНЕНО!

Дата: 18.08.2022 16:30

?Люди, які палять суху траву, залишки рослинності та листя, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Але це не так. Отож нагадуємо, що альтернативою спалювання є його компостування. Це безпечно та не шкодить здоров’ю людей і довкіллю.

??Користь компосту: забезпечує рослини збалансованим харчуванням, покращує структуру ґрунту, підвищує вміст гумусу в ґрунті і робить його пухким, забезпечує оптимальну волого і повітропроникність ґрунту, знищує насіння бур'янів, властивості готового компосту в кілька разів перевищують властивості свіжого гною.

А також закликаємо не викидати в сміттєві баки різного роду відходи зеленої рослинності (траву, зілля).

?Ми маємо змінювати свою свідомість щодо нашого відношення до навколишнього середовища, тому що ресурси природи не безкінечні, а здоров'я людей, тим більше дітей - найголовніше, адже їм жити в майбутньому.

?Бережіть природу - компостуйте!???