Керівник методичного об’єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури – Лук’янець Віта Василівна , вчитель української мови та літератури Острожецького ліцею імені І.Єремеєва.

Матеріали засідання №1 методичного об'єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Виступ. Особливості навчання української мови в 5 класах НУШ за модельними навчальними програмами «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти.

10:25:26 09.09.2022

Матеріали засідання №4 методичного об'єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Методичний кейс. Аналіз модельних навчальних програм української мови, української літератури та зарубіжної літератури для 5-9 класів Нової української школи (запроваджуються поетапно з 2022 року).

14:34:04 07.04.2022

Виступ  (формат  «Круглий стіл»):Складові проєкту із розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для реалізації Державного стандарту базової освіти НУШ ».

14:33:07 07.04.2022

Матеріали засідання №3 методичного об'єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Виступ . «Мотив, самомотивація ,мотивація – як засоби спонукання здобувачів освіти до продуктивної пізнавальної діяльності  на уроках мови та літератури, зарубіжної літератури».

14:10:05 18.01.2022