В Острожецькій громаді відбулися матчі на Кубок Дубенського району

Дата: 20.04.2021 17:06

В Острожецькій громаді відбулися матчі ¼ фіналу на Кубок Дубенського району, присвячений пам’яті О.В. Кириченка.

Першими на футбольне поле вийшли команди ФК «Камаз-Агро» та ФК «Острів». Матч показав, що футболісти «Камаз-Агро» сильніші за суперника, що засвідчив рахунок матчу 9:0 на користь наших земляків.

У другому матчі наша команда ФК «OLAM-KESEFF» обіграли команду ФК «Іванів». Гра показала, що наші футболісти показали кращий результат. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь команди із Острожця.

Дві наші футбольні команди «Камаз-Агро» та «OLAM-KESEFF» здобули путівку у півфінал Кубку. За результатами жеребкування команда ФК «Камаз-Агро» зустрінеться із командою ФК «Хрінники» у с. Острожець. Матч відбудеться 25 квітня об 11 годині.

Другий представник від Острожця – ФК «OLAM-KESEFF» також на своєму полі прийматимуть команду ФК «Підлужжя». Гра відбудеться о 14.00 годині 25 квітня.

Нагадаємо вболівальникам, що півфінали складаються із двох матчів.

А нашим землякам бажаємо хорошої гри та виходу до фіналу!