Острожецька громада
Рівненська область, Дубенський район

Матеріали засідання №1 методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 05.11.2024 11:25
Кількість переглядів: 32

Огляд новин навчально-методичної літератури з теми «Прозора школа:як побудувати доброчесне середовище у закладі освіти»

 

Жарчинська Віра Григорівна

соціальний педагог

Острожецького ліцею

імені І. Єремеєва

 

1.Уроки доброчесності. Путівник для вчителя.

 Авторки: Інна Большакова, Наталія Єфремова, Юлія Журлакова,

Ольга Мірошникова, Світлана Олексюк, Ганна Остапенко, Світлана Ройз Упорядниця: Галина Титиш Верстка, художнє оформлення посібників: Олена Марчишина Літературна редакторка: Юлія Романенко Координаторки: Наталія Церклевич, Катерина Костенко

 

Забороняється відтворювати, зберігати в інформаційно-пошукових системах, передавати в будь-якій формі та будь-якими засобами — електронними, механічними та ін. способами — будь-яку частину цього видання без письмового дозволу правовласника — ГО «Смарт освіта». Всі права застережено. Чи можна навчати суспільної доброчесності в початковій школі? Як це допоможе зменшити прояви побутової корупції в майбутньому? Як обговорювати з молодшими школярами складні теми й ситуації, з якими вони стикаються в повсякденному житті? Як стимулювати дітей робити вибір на користь доброчесної поведінки? Відповіді на ці та інші непрості запитання ви знайдете в посібниках «Уроки доброчесності»: «Путівник для вчителя» та «Путівник для учня» (у двох частинах), а також у рамковому документі, який є частиною комплекту навчальних матеріалів.

У посібниках є методичні рекомендації та детальні конспекти уроків, спрямовані на формування в учнів та учениць загальновизнаних етичних цінностей — законослухняності, людяності, відповідальності, справедливості, чесності, гідності, служіння, що є основою доброчесної поведінки.

Матеріали посібників створено на засадах інтегрованого, компетентнісного, діяльнісного підходів. Вони відповідають вимогам чинного Державного стандарту початкової освіти й концепції «Нова українська школа» і призначені для впровадження в освітньому процесі початкової школи (3–4 класи).

 

 

 

 

 

2.Навчально-методичний підручник. Антикорупційний курс для 9 класу.

Посібник розроблено авторським колективом Офісу доброчесності НАЗК та ГО «ЕдКемп Україна» в межах реалізації проєкту «Прозора школа» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС

 

Навчально-методичний посібник містить рекомендації щодо досягнення компетентнісного потенціалу громадянської та історичної освітньої галузі у 9 класі під час урочних та позакласних активностей, передбаченого Державним стандартом базової середньої освіти. Зокрема в контексті формування нульової толерантності до корупції та доброчесних стратегій поведінки серед учнівства. Адресовано педагогиням та педагогам закладів загальної середньої освіти.

Частини цієї публікації можуть бути використані та відтворені виключно з некомерційною та навчальною метою. При використанні матеріалів посилання на посібник обов’язкове. Усі додаткові матеріали та зображення в посібнику були використані виключно з навчальною метою.

Думки та погляди, висловлені експертами або організаціями в цьому посібнику, не обов’язково співпадають з позицією EUACI, Європейського Союзу чи Міністерства закордонних справ Данії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь