Програма засідання №1 методичного об`єднання вчителів фізико-математичного циклу та інформатики

Дата: 03.10.2024 10:38

Програма засідання 1

Міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізико-математичного циклу та інформатики

Острожецької сільської ради

19 вересня 2024 року

(дистанційно)

Тема. «Реалізація нових державних освітніх та професійних стандартів в умовах сучасних викликів».

Мета: ознайомитися з нормативними документами про викладання предметів математики, фізики та інформатики у контексті реалізації державного стандарту базової середньої освіти у 5-7 класах поточного навчального року. Розглянути актуальні питання організації освітнього процесу в період воєнного стану та методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу предметів фізико – математичного циклу та інформатики.

План роботи

1. 15.00 – 15.10 Привітання. Реєстрація учасників.

1. 15.10 – 15.40 Виступ «Ознайомлення та обговорення інформаційно-методичних листів Міністерства освіти і науки України «Про вивчення математики, фізики та інформатики в 2024-2025 н.рта рекомендацій РОІППО». Ознайомлення з Наказом МОН №1093 від 02.08.2024р. «Про затвердження рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання»

Вайнер І.В. керівник МО

1. 15.40 – 16.10  Виступ «Особливості викладання курсу інформатики в школі у контексті Нової української школи».

Вайнер І.В. керівник МО

1. 16.1016.20 Ознайомлення та корекція плану роботи методичного об’єднання  вчителів фізико-математичного циклу та інформатики.

Вайнер І.В. керівник  МО

Члени МО

1. 16.20 – 16.30 Рефлексія.