До місцевих бюджетів Млинівщини з початку року надійшло майже 19 млн грн єдиного податку

Дата: 28.08.2024 12:57

Упродовж семи місяців цього року представники бізнесу Млинівщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць 18,8 млн гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 5,4 млн гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січень-липень вони сплатили 11,5 млн гривень єдиного податку, що на 3,8 млн гривень більше, ніж за відповідний період 2023 року.

Юридичні особи - спрощенці сплатили 2,1 млн гривень єдиного податку, а сільськогосподарські товаровиробники спрямували до місцевих бюджетів 5,2 млн гривень єдиного податку.

Нагадаємо, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП:

- Мій ФОП у розділі «Мої дані» застосунку: інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування;

- подання податкових декларацій платника єдиного податку: для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі «Послуги»;

- сплата податків: доступна у «Стані розрахунків з бюджетом» розділу «Послуги».

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»