Сьогодні, 18 травня, свій 35-й День народження міг би святкувати Максим Ляшук

Дата: 18.05.2024 14:02

🕯Він за свободу заплатив життям.

Такий, ще зовсім юний - молодий.

Він душу всю свою віддав,

Щоб мир був на його землі.

Сьогодні, 18 травня, свій 35-й День народження міг би святкувати Герой України, воїн світла, лейтенант поліції, командир взводу №2 роти патрульної служби поліції «Світязь» УМВС України у Волинській області Максим Ляшук, який віддав найцінніше - своє життя за волю, свободу та незалежність нашої держави.

Довідково:

Закінчив Луцький інститут розвитку людини «Україна» за спеціальністю «фізична реабілітація». Відслужив строкову службу в ЗСУ, по демобілізації — міліціонер спеціальної роти судової міліції «Грифон». Працював помічником оперуповноваженого відділу швидкого реагування «Сокіл». Після того — командир взводу № 2, рота «Світязь».

Брав участь у боях за Іловайськ. Загинув 29 серпня у «зеленому коридорі» поміж селами Новокатеринівка та Горбатенко. 2 вересня 2014-го тіла 88 полеглих привезені до запорізького моргу. Як невпізнаний герой тимчасово похований на цвинтарі Запоріжжя. Упізнаний за тестами ДНК.

Похований в селі Острожець.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни

нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (9.4.2015, посмертно).

Пам'ятаємо, сумуємо, молимось...

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!