Вчора, 12 лютого, Острожецька громада попрощалася та провела в останню дорогу Героя – Ярмольчука Юрія Васильовича.

Дата: 13.02.2024 10:21

Війна... Всього одне слово, а скільки болю, гіркоти, жахів, сліз та страждань і непоправних втрат. Реальність війни - моторошна.

Загинув солдат, навідник гірсько-штурмового відділення, 7 лютого, під час ведення бойових дій в районі н.п. Рівнопіль Волноваського району Донецької області. Назавжди йому залишилось 38 років.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Юрія до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим воїном односельчани, рідні, близькі, друзі, однокласники, побратими і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Чин похорону новопреставленого воїна в Свято-Іллінському храмі села Острожець звершили священники Млинівського благочиння ПЦУ, яке очолив настоятель Млинівської Свято-Покровської парафії протоієрей Василь Ліщук.

В своїй проповіді отець Роман Войтович наголосив: «Сьогодні, як ніколи йому необхідна наша молитовна підтримка, тож давайте віддячимо йому за його самопожертву щирою молитвою».

Похоронили військовослужбовця на кладовищі в селі Острожець. В мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи сповістили про те, що тут навіки знайшов свій спочинок син України, а над його могилою завжди майорітиме жовто-блакитний прапор.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!!!🇺🇦

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!🇺🇦