Повідомляємо, що сьогодні зустрічатимемо полеглого Героя ЯРМОЛЬЧУКА ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА

Дата: 11.02.2024 10:13

Шановні жителі громади!

Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні зустрічатимемо полеглого Героя ЯРМОЛЬЧУКА ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА.

Просимо всіх належно та гідно зустріти Героя " живим коридором" розпочинаючи з початку села Новоукраїнка (орієнтовно 18:10-18:20 год.) до дому загиблого в село Острожець. Про будь-які зміни буде повідомлено додатково.

Церемонія прощання за загиблим відбудеться 12 лютого 2024 року на 12:00 годину за адресою: с. Острожець, вул. Перемоги, 4(район школи).

Заупокійна молитва буде звершена в Свято-Іллінському храмі с. Острожець.

Згідно розпорядження сільського голови 12 лютого 2024 року в Острожецькій територіальній громаді оголошено "днем жалоби" за загиблим військовослужбовцем Юрієм Ярмольчуком.

На знак скорботи закликаємо приспустити Державний прапор України на будівлях і спорудах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого Захисника!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦