Матеріали засідання №2 методичного об'єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Дата: 15.11.2023 10:01

ФОТОЗВІТ

Лукянець Віта Василівна,керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури,

вчитель української мови та літератури

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

01 листопада 2023 року було проведено методичне об’єднання  вчителів української мови та літератури,зарубіжної літератури суспільних дисциплін та іноземних мов  формі екскурсії в Колодяжненський музей –садибу Лесі Українки (Волинська область).Інфомативно обговорили тему «Екскурсія як інноваційна форма вивчення української та зарубіжної літератур, історії України та іноземних мов»,практично дізналися про методи та форми екскурсій, а також поділилися «родзинками»  - організацією та проведенням такого виду навчання матеріалу.Цікавою та змістовною була інформація про онлайн-музеї, а також сама  екскурсія, проведена працівниками закладу «Музей-садиба Лесі Українки».