Прикрути - підтримайте ініціативу «Нафтогазу»

Дата: 02.03.2018 17:38

Шановні жителі громади, просимо Вас підтримати ініціативу НАК "Нафтогаз Україна" і закликаємо Вас згуртуватися проти чергової провокації Кремля.

Як повідомлялось, російський "Газпром" вирішив не постачати газ НАК "Нафтогаз України" з 1 березня і повернув отриману передоплату.

За 15 хвилин до початку поставки газу "Газпром" повідомив, що передумав, знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

НАК "Нафтогаз Україна" закликала українців економити газ – зменшити температуру в приміщеннях.

"Мета РФ – здійснити мрію або про "Україна замерзла", або про "Україна – ненадійний транзитер і відбирає газ". Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого... Давайте вчинимо недобре і зіпсуємо людині свято", – закликала компанія.

"Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є котли,зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався", – закликав "Нафтогаз".