Матеріали засідання №1 методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін

Дата: 05.09.2023 11:40

Розгляд нового  Положення про атестацію педагогічних працівників.

.                                      Шокун Г.В, вчитель хімії Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Деякі моменти, по-перше, мають у вересні бути ще  певні уточнення щодо курсової підготовки (підрахунок годин, якщо у вчителя міжатестаційний період не 5 р. та атестація заступників (у новому положенні згадується лише керівників, тобто директорів), а як і де атестувати заступників - поки питання); по-друге, загальна кількість годин - не менше 150 (в тому числі 10% має бути психологічної складової, стільки ж -  інклюзивної, певний відсоток (не визначений) - ІКТ і власне професійна складова). При атестації за окремими посадами не треба окремо проходити курси, тобто вони повинні сумуватися за міжатестаційний період - від і до (як вчителя), від і до (як заступника чи керівника) , по-третє, вчитель атестується із предмету за спеціальністю, але категорія поширюється на усе навантаження (так, як було до цього).