Герої не вмирають, поки про них пам'ять живе!

Дата: 07.08.2023 14:21

Сьогодні, 7 серпня святкував би свій день народження Мицюк Руслан. Але йому назавжди залишиться 27....

11 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі м. Краматорськ Донецької області отримав поранення, після чого був доставлений до лікарні. Лікарі робили все можливе, щоб врятувати пораненого. І нажаль, Руслан не зміг впоратися з отриманими травмами та 4 січня 2023 року помер.

Попереду було ціле життя, мрії, плани, які перекреслила цинічна, підла та безжальна війна російської федерації проти України… Красивий, сильний, чесний, розумний, працьовитий та відданий своїй Батьківщині - саме таким він залишиться в нашій пам'яті.

Усі ми глибоко сумуємо та співчуваємо сім’ї Руслана, хоч розуміємо, що ніякими словами не вгамувати біль та горе в серцях рідних.

Світлий спомин про полеглого захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!

На зображенні може бути: 1 особа та борода