Дата: 30.07.2023 14:57

☝️ Патронатному вихователю гарантується: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка

ℹ️ Патронатний вихователь - це людина, котра може взяти в свою родину дитину на виховання, якщо та опинилася в складних обставинах.

Дитина може перебувати в такій сім’ї від 1 до 6 місяців. Більше про патронат читайте ТУТ http://bitly.ws/PqCr.

ℹ️ На кожну дитину держава виплачує соціальну допомогу, а батьки отримують кошти за оплату праці патронатних вихователів.

✅ Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи (13420 грн).

👨‍👩‍👧‍👦 Якщо ви не байдужі до долі дітей, які потрапили у складні життєві обставини, і маєте бажання стати патронатним вихователем, більш детальну інформацію ви можете отримати у службах у справах дітей територіальних громад району, або у службі у справах дітей Дубенської районної державної адміністрації.