Острожецька громада - краща спортивна громада

Дата: 27.06.2023 15:36

25 червня 2023 року на базі ліцею № 2 Млинівської громади відбулися обласні зональні змагання «Краща спортивна громада Рівненщини 2023 року» серед збірних команд міських і селищних, сільських територіальних громад, присвячених Дню Конституції України.

Головною ціллю даних змагань є популяризація здорового способу життя, а також виявлення кращої міської і селищної, сільської спортивної громади 2023 року.

Організаторами змагань є Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації та Громадська Організація "ВФСТ "КОЛОС" у Рівненській області.

Участь у них взяли 14 команд сільських, селищних, міських рад Дубенського району за 6-ма видами спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та дартс.

За результатами змагань команда Острожецької громади посіла 1-ше загальнокомандне місце!!!

По видах спорту маємо такі нагороди:

Шашки - І місце ( Баборецька Іванна; Ящун Ірина);

Шахи - І місце ( Шило Михайло; Левковець Василь);

Настільний теніс - І місце ( Павлишин Ігор; Вишинська Катерина);

Міні-футбол - І місце (Кислюк Павло, Левчук Іван, Козак Роман, Юрчук Олег, Цуманчук Олександр, Дорощук Руслан, Неділько Ігор, Гетун Олексій, Тарнавський Олександр, Мойсіюк Віктор);

Дартс - ІV місце (Ковальчук Олена).

💐Отож, вітаємо наших спортсменів та всіх переможців і учасників спортивних змагань з гарними результатами!

Рухаємось далі, до НОВИХ ПЕРЕМОГ!

А також, дякуємо нашим захисникам🪖 за можливість здобувати спортивні нагороди.

🇺🇦СЛАВА УКРАЇНІ!!!