Млинівські підприємці та аграрії спрямували до місцевих бюджетів понад 10 мільйонів гривень

Дата: 07.06.2023 10:24

За підсумками п’яти місяців поточного року млинівські представники малого і середнього підприємництва сплатили до місцевих бюджетів 10326 тис гривень єдиного податку. Порівняно з минулорічними показниками, надходження даного платежу зросли на 420 тис  гривень.

З початку року від фізичних осіб – підприємців надходження єдиного податку склали понад 5931 тис гривень, від суб'єктів господарювання – юридичних осіб надійшло 636 тис гривень, а сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети громад на 3759 тис гривень єдиного податку.

Нагадаємо, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету платники податків мають доступ, зокрема до сервісу  "Реєстр платників єдиного податку".

Для перевірки даних, у тому числі, про дату (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платником податків або дату виключення з реєстру платників єдиного податку достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»