Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем поліцейського офіцера громади

Дата: 28.05.2023 09:15

З ДНЕМ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ!

В вересні 2021 року на території Острожецької громади почав діяти та успішно реалізовується і дотепер проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Професія поліцейського офіцера вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у непростих ситуаціях. А тому можна з впевненістю сказати, що той, хто обирає професію поліцейського офіцера, безсумнівно, хоче зробити свою громаду кращою, а життя в ній – безпечним і спокійним.

І нам справді є чим пишатися. З честю та гідністю виконує свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку поліцейський офіцер громади Володимир Миколайович КУЖЕКІН.

З нагоди професійного свята бажаємо, щоб громадяни відчували Ваш захист і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!