Сьогодні в селі Острожець попрощалися з мужнім військовослужбовцем, Героєм Андрієм Сардачуком

Дата: 09.05.2023 19:57

Сьогодні в селі Острожець попрощалися із Андрієм Сардачуком, мужнім військовослужбовцем, який помер внаслідок виконання обов'язків військової служби, до останнього залишаючись відданим та непохитним захисником українського народу.

Загиблого Героя земляки проводжали живим коридором, схиливши голови у скорботі. Віддати останню шану та попрощатись із захисником прийшли рідні та близькі, друзі та знайомі, а також бойові побратими.

З пекучим болем в серці, на колінах, низько схиливши голови, проводжали мешканці громади Героя у останню путь.

Солдата АНДРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА САРДАЧУКА похоронили з військовими почестями на місцевому кладовищі під звуки Гімну України та залпи збройного салюту.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас…🙏

Серце воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятаємо!!!🇺🇦