Впродовж двох тижнів в Острожецькому ліцеї імені І. Єремеєва відбувався чемпіонат з міні-футболу

Дата: 01.12.2022 17:40

Вже вдруге в Острожецькому ліцеї імені І.Єремеєва впродовж двох тижнів відбувався чемпіонат ліцею з міні-футболу, де учні зарядилися позитивними емоціями.

Змагання з міні-футболу проходили з 18 жовтня по 01 листопада у двох вікових групах( 4 - 7 класи, 9 - 11 класи). Азарт і спортивні емоції переповнювали юних футболістів.

Було зіграно 49 матчів, участь у яких взяли, як хлопці, так і дівчата, приблизно 120 учнів з 15 класів.

Отож, перемогу серед хлопців у молодшій групі вибороли - учні з 6-Б класу, у старшій віковій групі перемогу здобули - учні 9-Б класу.

Перемогу серед дівчат у молодшій групі вибороли - учениці з 7-Б класу, у старшій віковій групі перемогу здобули - учениці 8-Б класу.

А кращими гравцями чемпіонату ліцею з міні-футболу стали Ярослав Мельник, Юрій Розсадюк та Голуб Євгенія.

Щиро вітаємо юних футболістів та бажаємо нових спортивних вершин!