Сьогодні 21 листопада - День гідності та свободи!

Дата: 21.11.2022 09:12

🇺🇦🕊 Вистояли на Майдані – переможемо у війні!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

💙💛 Цього дня, ми - українці віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які стали учасниками цих подій, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Революція Гідності змінила свідомість кожного, а наші Герої завжди залишаться у серцях.

Ми обов'язково переможемо, тому що добро завжди перемагає зло. Тому що усередині нас непробивний міцний дух, який не зможе зламати жоден ворог.

🇺🇦 Тож, будьмо і надалі сильними, гідними та єдиними!

Разом ми – сила!

🇺🇦 Слава Україні!